במהלך עשרות השנים בהן יושם והשתבח הטיפול ע"פ שיטת מחשבת הגוף הוקלו ונפתרו בעיות רבות למטופלינו.
הנסיון העצום שהצטבר וממשיך להצטבר נלמד במשך כל השנה ע"י שתי פגישות חודשיות בהן משתתפים המטפלים הוותיקים.
מעבר להחלפת הנסיון נערכת השתלמות עמוקה ומדוייקת ברזי האנטומיה של המערכת המוטורית, העצבית, לחץ דם, נשימה וזרימת דם ועל הפתולוגיות הקשורות באותן מערכות. חלק ניכר מוקדש לדיונים בהשלכות ניתוחים על המטופלים – ניתוחי לב פתוח, ניתוחי בטן, ניתוחי הסרת שד – מאסטקטומי, ובעזרה הרבה אותה אנו יכולים להגיש למען החלמה קלה, נכונה ומהירה יותר – הפחתת צלקות פנימיות, כאבים, בצקות, השבת התנועה וטווח התנועה באופן מדורג ובתזמון הנכון.